V
Hiirepoisid Toomas, Tiit, Tanel, Tõnn, Taavi ja Tõnis on valmis koju minema!

Eesti Loomakaitse Selts Harjumaa | 05.07.2022

Hiired Toomas, Tiit, Tanel, Tõnn, Taavi ja Tõnis on toredad poisid, kes sündisid 21.05.2022 ootamatult hiirekampa, kus pidid koos olema kõik isased hiired.

Sündinud hiirtest on kuus isased ning kolm emased. Hoiukodu on valmis emastele kodu pakkuma, kui neid keegi teine ei soovi, aga kahjuks kõikide hiirte jaoks ei ole tal ruumi, sest kodus on veel mitmeid vahvaid loomi. Seega otsivadki kuus hiirepoissi oma päris kodu. Isastega peab arvestama, et kuigi hetkel saavad kõik omavahel läbi, siis mingi aeg ei pruugi see enam nii olla. Seega oleme valmis neid loovutama ka ühekaupa.

Poisid on väga armsad ja aktiivsed. Päeva esimeses pooles on kõik koos oma majakeses, päeva teisel poolel aga algab trall - jooksevad, ronivad, aga lemmik on neil siiski jooksuratas, mille peal nad üritavad päris tihti joosta isegi kõik koos. Omavahel saavad suurepäraselt läbi. Lasevad pai teha, kui õnnestub korraks kedagi paigal tabada, nad on nagu elavhõbe. Söögiisu on väga hea, toiduga ei pirtsuta, loosi läheb nii hiirte kuivtoit kui ka seemsegud, marjad, maistuseks jahuussid ja kuivatatud hernelaastud, arbuus ja melon. Neid on väga huvitav jälgida, kui nad kõik koos mängivad.

Kui soovid kellelegi neist kodu pakkuda, siis täida loomasoovija avaldus siin https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc0_16nJlVoVhPr0sEYeDIiGiHjErNkBJbe2ZKtb_flqJ3JPA/viewform

Kategooria: Muud varjupaiga loomad
Varjupaika saabunud: 21.05.2022