Ä
Voldemar otsib head kodu!

5 aastasele Saksa lambakoera sarnasele poisile otsitakse uut, head ja hoolivat kodu.

Tema nimi on Voldemar ( omadele Vollu ) ja ta on sõbralik ning rõõmsameelne, vahel natuke ülemeelik, kasvult parajalt pirakas poiss aga hingelt veel väike lustakas kutsikas.

Seni kuni ta on sellise poisikese käitumisega, on ta Vollu ja siis kui ta on kunagi vana ja väärikas, natukene halli vuntiga, siis on ta Voldemar :).

Vollu on suure hingega ja ei ole sõber mitte ainult inimestega vaid ka kassidega ja teiste koertega, kes tema suhtes sõbralikud.. Kui kass on nõus temaga sõber olema siis Vollu oleks kohe käpp! Seega sobib talle väga hästi kui uues kodus ka mõni karvane sõber juba ees on, kellega üks vahva tandem moodustada.

Otsime Volluga koos peret, kellel on aega ja tahtmist Voldemariga tegeleda, temaga jalutamas käia ja mängida ning mõistab, et koera võtmine on väga suur vastutus. Ketikoeraks Vollu ei tule, sest ta naudib inimeste seltskonda ja soovib ikkagi perega koos olla, olgu see siis parasjagu toas või õues aga ikkagi perega koos!

Uut kodu otsitakse, kuna koera kasvatanud pere teed läksid kahjuks lahku ja koer jäi olude sunnil pereisa juurde, kellel on probleeme alkoholiga. Koer jääb aga kahjuks vajaliku tähelepanuta ja hulgub tihti ringi.. Otsib tähelepanu ja kontakti inimestega.

Teised pereliikmed on murest murtud aga parim mis nad hetkel teha saavad on uue kodu otsimine, sest väikesesse korterisse koera võtta ei saa.

Kui tunned Voldemari vastu huvi, oled väga hoolikalt läbi mõelnud oma võimalused, mõistad mida tähendab suure koera kasvatamine ja tead, et oled võimeline pakkuma talle piisavalt tähelepanu, enda seltskonda ja hoolitsust nüüd ja ka kauges tulevikus, siis palun anna endast märku. Voldemar ootab ja vastutasuks pakub rõõmu ja naeru ja tingimusteta armastust :)!

Olen kindel, et kuskil on just Vollule ideaalne pere olemas, kelle jaoks tema saaks olla ideaalne koer :)

Kategooria: Koerad