V
MÄNGULINE DAYSY OTSIB PÄRIS OMA PERE

Eesti Loomakaitse Selts Harjumaa | 08.02.2022

Daysy jõudis Loomakaitse Seltsi hoole alla, kui üks meie vabatahtlikest ostis maja ja koos sellega said nad ka kassi. Daysy oleks olnud pere kolmas kass, kuid kahjuks olid loomakesed pidevalt pahuksis. Algselt püüdis uus pere kogu kampa lepitada, kuid vaatamata erinevatele stressi leevendatavatele toitudele ja vahenditele, ei ole kolm kassi omavahel leppinud ja pidev stress kahjustab loomade tervist.

Daysy on harjunud elama majas ainsa kassina.

Daysy on mõnusalt isepäine kass, kes dikteerib ise, palju teda paitada võib ja kust.

Tihti annab ta kergelt (samas väga naljakalt) häälitsedes märku, et nüüd on tal midagi vaja - kas siis konservikauss on tühi või on mängutuurid tulemas. Kuna Daysy vajab tiba lahjemat toitu kui ehk peened daamid, siis on ta muidugi valiv toidu suhtes. Vaatab sulle otsa, et oma "kapsast" võid sa ise süüa, kus mu rasvane kala on. See muidugi ei tähenda, et ta ei sööks seda. Kui ikka solvumine "näljutamisest" peal on, kraabib õueust, et laske mind siit dieedikliinikust ometigi välja!

Mängida talle meeldib. Pallikesed nagu ei huvitagi, aga ühel päeval leidis ta ühe mu jalatsi sisetalla, mis oli etem kui 10 palli kokku, oh seda mürglit. Samuti näitab ta lendorava võimeid - ta või mängides hüpata kõrgele ja kaugele või siis neli käppa laiali otse üles. Oma viguritega ta ikka hämmastab.

On juhtunud, et kui sa temast piisavalt välja ei tee, tuleb ta sind õrnalt näksama. PS! Varbad tuleb tihti peidus hoida, neid kipub näksama just hommikuti, kui on söögiaeg.

Kokkuvõttes on Daysy vahva daam, kes samas on selline väljapeetud aristokraatlik naine, kuid samal ajal ehe röövliplika. Suures mõnusas pehmes kehas on palju iseloomu, samas hellust ja nurrumootorit!

Hetkel on Daisy hoiukodus, kus tundub ta omadega väga rahul olevat. Loomake võttis pererahva koheselt omaks ning ajab rahulikult enda asju. Küll on tegemist ainult ajutise peatumispaigaga ja nii otsib kassike päris oma pere.

Daysy on sündinud märts 2015.

Kui tundsid ära enda uue pereliikme, siis täida loomasoovija küsimustik aadressil https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc0_16nJlVoVhPr0sEYeDIiGiHjErNkBJbe2ZKtb_flqJ3JPA/viewform

Kategooria: Kassid
Varjupaika saabunud: 05.02.2022

Tehtud protseduurid:

  • Elektrooniline mikrokiip
  • Parasiiditõrje
  • Vaktsineeritud
  • Lemmikloomapass
  • Steriliseeritud