V
Mänguhimuline, samas unistav Missy on valmis koju minema

Eesti Loomakaitse Selts Harjumaa | 22.08.2019

Missy on väike habras umbes kuue aastane kassipreili. Tema karv on mõnusalt siidine ja kasukas sümpaatselt triibuline (nagu Whiskasi reklaamist).

Missy tundub õrnakene, kuid ta oskab ja suudab vajadusel enda eest ka seista. Samas Missy väga vajab sooja paitavat kätt. Ta lausa januneb paide järele ja ei häbene seda ka küsida. Missy küll küsib paisid, aga mitte nõudlikult, vaid talle omaselt vaikselt, peaaegu hääletult.

Missyle meeldib unistavalt aknast välja vaadata. Vaadata, kuidas linnud rõdul toimetavad, inimesed mööda kõnnivad ja autod sõidavad. Vaadata, kuidas päike paistab või vihma sajab. Missyle meeldib päikesekiiri püüda. Mõnus on tunda, kuidas päike kasukat paitab, tunda soojust ja rahu.

Missy armastab väga mängida. Tore on palli või hiirekest mööda tuba ringi veeretada või nöörijuppi taga ajada. Põrandal rullida on ka vahva.

Kui Missy hoiukodusse saabus, siis ei teadnud ta veel, kuidas suhelda teise kassiga. Nüüdseks on Missyle saanud selgeks, et ka teine kass võib hea seltsiline olla. Teise kassiga on lõbus, saab koos mängida, üksteist taga ajada või niisama suhelda. Kui mängud liiga ülemeelikuks muutuvad, siis otsib Missy mõne vaiksema koha, et rahulikult üksindust nautida.

Inimesega suhtleb Missy sõbralikult ja julgelt.

Tähelepanu, hoolivus ja inimlik soojus on see, mida Missy inimestelt ootab.

Kategooria: Kassid
Varjupaika saabunud: 10.07.2019

Tehtud protseduurid:

  • Elektrooniline mikrokiip
  • Parasiiditõrje
  • Vaktsineeritud
  • Lemmikloomapass
  • Steriliseeritud