V
HUNDU

Sugu: isane

Arvatav vanus: 4,5a

Iseloomustus: Hundu läbis Koertekool Kratt treenerite juhendamisel 2-kuuse koolitusprogrammi, kus õppis lõdvas rihmas kõndimist, istumist, lamamist, toidust loobumist ja muid vajalikke oskusi. Hundu koolitaja iseloomustab teda järgnevalt: Hundu on koer, kellel pole piire nii heas kui halvas mõttes. Meie õpetaja proua Emma ütleb selliste koerte kohta „kurjamid“. Mina nii karm poleks. Ma iseloomustan teda, kui üleskasvanud kohas, kus tuleb enda eest võidelda,kasutades ka vahest alatuid võtteid, nt saada endale antud maius lihtsamal teel, kas kavaluse või siis lausa jõuaga (peale hüpates), eks ka meie, kes me oleme siis niiöelda loomadest targemad, tihtipeale oleme sunnitud kasutama alatuid võtteid, et selles niinimetatud maailmas ellu jääda. Inimesed, kes siin maailmas hästi toime ei tule või siis hakkama ei saa, on ju samuti siis „kurjamid“. Ühesõnaga Hundu on väga energiline, elavaloomuline, ilus, suur ja võimukas koer, kes võitleb kindlasti oma koha eest siin maailmas ja kui ta oleks inimene võrdleks ma teda Kevade Tootsiga: „Te soovite võib olla, et ma oleks rahulikum, aga teie kiuste ma seda ei ole ja kuni võiduka lõpuni, kuni ükskord Jumal mind enda juurde võtab.“

Lugupeetud inimene, kui sa Hundu endale võtad ei tohi sa olla kindlasti laisk ja nõrganärviline ja tihtipeale pead väljuma oma mugavustsoonist, kui näiteks peale tööd oled väsinud ja tahad rahu ja vaikuses jalutada (eks võta siis Semu).

Hundule see aga ei sobi, ta ütleks kui oskaks, et „Puhkama hakkad hauas“. Ja kindlasti ei tohiks sa olla alla keskmine vaene, sest süüa mulle meeldib ja mida rohkem seda uhkem. Nii et lööklause minu kohta oleks – Varuge kannatust ja ikka pea püsti edasi!

_________

Helistades Telia tasulisele annetusliinile 9007000, toetad 5 euroga varjupaikades kodu ootavaid loomi.

Kategooria: Koerad
Looma ID: 34445
Varjupaika saabunud: 07.04.2017

Tehtud protseduurid:

  • Elektrooniline mikrokiip
  • Vaktsineeritud