V
ANDU

Leidmise koht: Harku järve juurest

Sugu: isane

Arvatav vanus: 6+

Iseloomustus: Andu läbis Koertekool Kratt treenerite käe all kahekuuse koolituse, kus omandas erinevaid oskusi, nagu näiteks lõdvas rihmas kõndimine, toidust loobumine, otsimine ja palju muud. Andu treenija iseloomustas teda järgnevalt: Andu on sõbralik ja vahva koer, kes suudab sinu tuju alati heaks teha, kuid selle jaoks pead sa olema kannatlik, sest Andu tahab kohanemiseks veidi aega, kuna ta on veidi arglik.

KuI Andu on ümbrusega tutvunud, on ta rahulik, kõnnib kõrval, noh peaaegu, ta kõnnib sinust natukene eespool, kuid ei tiri rihma. Temaga jalutades peaks sul olema maiusekott kogu aeg käe ulatuses, sest kui talle ei meeldi ümbrus või mõni teine koer satub talle liiga lähedale, siis Andu läheb närviliseks, on sul teda lihtsam eemale saada maiustustega.

Kui peita maiuseid ja anda koerale käsk, et ta neid otsiks, ei lähe tal kaua aega, et neid üles leida. Andule meeldib maiuse nimel vaeva näha ja seetõttu on talle maiuseid mõistlik peita natukene raskemini ligipääsetavatesse kohtadesse.

Andule ideaalne omanik on selline inimene, kellel on koera jaoks ALATI aega. Samuti peab ta olema kannatlik ja eelkõige sõbralik, kuna Andu on pidanud nii mõndagi läbi elama.

Andule sobiks eelkõige elu maal, kus ta saaks mööda aeda ringi joosta, sest olgugi, et Andu kõnnib rihma otsas ilusti, meeldib talle rohkem vabalt ringi liikuda.

__________

Aita meil aidata loomi, anneta Varjupaikade MTÜ kontole SEB pangas EE561010220068203017 või helista annetusnumbril 9007000 (annetad 5 eurot, kuula palun ära tervitustekst). Aitäh!

Kategooria: Koerad
Looma ID: 40203
Varjupaika saabunud: 06.03.2018