V
UHKE KASUKAGA VAPPER MAIA ON VALMIS KOJU MINEMA

Eesti Loomakaitse Selts Tartumaa | 03.11.2021

Hoiukodus ootab päris oma perekonda üks väikest kasvu vapper kassike Maia, kellest on aja pikku saanud väga armas inimese sõber. Ülipehme kasukaga, alati valmis hellust jagama.

Kassitüdruk Maia jõudis meieni raskes seisus. Ta tuli kassikolooniast suure jalahaava ja põletikuga, alakaalulisena, parasiitide all kannatades ning pidi esimese nädala kliinikus veetma ja mõneks ajaks isegi oma uhkest karvkattest loobuma.

Kui algul varjus Maia nädalaid voodi all ja kapi taga ning põrnitses kõiki altkulmu, siis nüüdseks on saanud temast väga sotsiaalne ja mänguhimuline kiisuke, kes mängib lausa suure osa oma ajast. Maia suur kirg on väikeste pehmete pallidega mängimine.

Iseloomult on ta väga leplik - tahab kõhu alt sügamist, ei küünista ega hammusta kunagi. Ja kammimine õnnestub ka mänguga pooleks.

Kuid üks eripära on Maial algusest peale olnud – Maia on väga paimaias! See tõi ta isegi rasketel hetkedel voodi alt välja.

Koeri kardab Maia väga. Lapsi ta talub hästi, kui nad talle haiget ei tee. Pole teada, kas kiisu teiste kassidega kokku sobiks, arvestades tema alandlikku loomust. Kuid toas elamisega on endine kolooniakass ilusti ära harjunud. Tegelikult ta armastab seltskonda. Maia küll ei nõua konkreetselt tähelepanu, aga talle ei meeldi, kui ta üksi jäetakse. Kui pererahvas teisele korrusele läheb, hakkab ta kurvalt näuguma ja varsti tuleb järgi.

Kuna Maial on krooniline soolte põletik, siis aga tohib ta vaid kindlas koguses ravitoitu süüa ja mitte midagi muud. Lisaks sellele vajab kassike iga päev probiootikumi. Ja nii kogu elu.

Maia sobib pereliikmeks Sulle siis, kui oled väga teadlik, järjekindel ja soovid heategevusse põhjalikult panustada, sest päris terveks ei saa Maia kunagi ning ka kammimist vajab ta iga päev.

Maia on sündinud umbes 2014 aastal.

Kui tundsin ära enda uued pereliikme, siis täida loomasoovija küsimustik aadressil:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc0_16nJlVoVhPr0sEYeDIiGiHjErNkBJbe2ZKtb_flqJ3JPA/viewform

Kategooria: Kassid
Varjupaika saabunud: 15.05.2020

Tehtud protseduurid:

  • Elektrooniline mikrokiip
  • Parasiiditõrje
  • Vaktsineeritud
  • Lemmikloomapass
  • Steriliseeritud