V
BRUCE ON UUE KODU OOTEL

Eesti Loomakaitse Selts Harjumaa | 11.06.2024

Nimi: Bruce

Sünd: 03.02.2024

sõbralik, veel veidi tagasihoidlikud

pidada tasuks ühest soost loomi mitmekesi koos. Isaste osas peab jälgima, kas saavad koos hakkama, kuna isased võivad muutuda agressiivseks teiste isaste suhtes.

Bruce on pärit 7 hiirelapsega perekonnast. Hiirelapsed jõudsid siia maailma, kuna lemmikloomapoes hoiti tõenäoliselt koos emaseid ja isaseid hiiri. Üks pere soetas endale poest 2 emast hiirt, kuid kodus selgus, et mõlemad hiired on tiined ja peagi lisandus perre 13 uut asukat.

Hiireke sai koos venna Willisega vahepeal ka uude koju. Kahjuks ei pidanud uus kodu hiirepoisse õigetes tingimustes ja loomad tulid hoiukoju tagasi. Samuti ajasid valed elutingimused poisid omavahel tülli nii, et ka hoiukodu ei suutnud neid enam omavahel lepitada. Seetõttu jääb Willis elama hoiukoju, aga Bruce otsib endale uusi sõpru.

Bruce on tegus hiirepoissi, kes elavndavad iga kodu. Poiss on kiire ja osav ning nende tegutsemist on vahva jälgida.

Hiirtele tuleb võimaldada puur, kus neil on palju tegemist ja avastamist. Aeg-ajalt tasub puuriloomadele lisada uusi ohutuid asju avastamiseks. Kindlasti peaks hiirtel olema jooksuratas, kuna nad soovivad palju liikuda. Teiste hiirtega kokku pannes peab jälgima, et nad oleksid ühest soost ja saaksid omavahel läbi.

Kui tundsin ära enda uued pereliikme, siis täida loomasoovija küsimustik aadressil:

https://forms.gle/mDciQsF19fgUDVW27

Kategooria: Muud varjupaiga loomad
Varjupaika saabunud: 30.11.-0001