V
VÄLEDAD HIIRETÜDRUKUD OTSIVAD HOOLITSEVAID KODUSID!

Eesti Loomakaitse Selts Harjumaa | 16.05.2022

Tüdrukud tulevad suures perest - lisaks neile otsib kodu 14 õde ja venda. Eesti Loomakaitse Seltsi alla jõudsid närilised läbi traagilise loo. Maole toiduks ostetud hiired otsustasid oma elu eest võidelda ja tapsid oma vaenlase. Nii tuli meie hoole alla neli hiirt. Hoiukoju jõudes selgus, et kolm emast hiirt on tiined ja üsna pea oli saanud neljast hiirest 22.

Hiiretüdrukud viivad oma armsate kõrvade ja nööbi silmadega nunnumeetri kiiresti põhja. Küll aga tüdrukud on ettevaatlikud ja õpivad veel inimest usaldama. Kui neid piiluda minna, siis tulevad ka ise uudistama. Proovides hiirekesed kätte võtta, võivad nad näidata oma kiirendus- ja lennuoskusi, mistõttu tuleb alati olla ettevaatlik. Hiired on sotsiaalsed loomad ja eelistavad seltskonda. Üksinda elades võib hiir muutuda nukraks ja apaatseks. Tüdrukud loovutame kas kahe- või neljakaupa.

Kui tundsid ära enda uued pereliikmed, siis täida loomasoovija küsimustik aadressil https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc0_16nJlVoVhPr0sEYeDIiGiHjErNkBJbe2ZKtb_flqJ3JPA/viewform

Kategooria: Muud varjupaiga loomad
Varjupaika saabunud: 20.03.2022