V
KAISUKARUST RICHARD OTSIB TEADLIKKU PEREMEEST!

Eesti Loomakaitse Selts Tartumaa | 11.01.2022

Novembri lõpus tuli meie hoole alla 8-aastane taks Richard. Eelmine omanik päästis Richardi umbes 4 kuud tagasi halbadest pidamistingimustest, kuid kahjuks taks ei sobinud üldse kokku pere teise koeraga ja sellepärast otsustas omanik, et mõlemale loomale on parem, kui leiaksime Richardile uue kodu, kus ta saaks olla ainuke lemmik.

Kui algul tundus kõik hästi olevat, siis üsna kiiresti saime aru, et Richardil (hüüdnimega Riki) on ärevushäire ning ta ei taha olla hetkegi üksinda. Koerapoiss oleks hea meelega ainult inimese süles või kõrval ning kui mingil hetkel soovitud lähedust ei saa, annab sellest märku kiunumise või märgistamisega.

Hoiukodu on palju vaeva näinud ja tegelenud Riki ärevushäirega. “Kennelpuuri üle oleme väga rõõmsad, sellega on väga hea eemalolemist harjutada ja selle abil on ka tuppa hädade tegemine peaaegu kadunud, samuti meeldib talle endalegi vahel seal käia,” sõnas hoiukodu. Küll on aga selge, et Riki vajab endale omaniku, kes tegutseb teadlikult ja on valmis oma aega investeerima, et koer saaks elada murevabalt.

Richard ei sobi teiste koertega, küll aga lastega saab ta hästi läbi. “Arvan, et koera adopteerija peab arvestama temale kuluva ajaga, eramajas elamine sobiks talle rohkem ja üksi teda terveks päevaks kindlasti jätta ei ole eelistatud. Inimesega koos olles on ta lausa imeline koer,” lisas hoiukodu.

Richad on sündinud 15.11.2013

Peagi võtame ette ka kastreerimise.

Kui tundsid ära enda uue pereliikme, siis täida loomasoovija küsimustik aadressil https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc0_16nJlVoVhPr0sEYeDIiGiHjErNkBJbe2ZKtb_flqJ3JPA/viewform

Kategooria: Koerad
Varjupaika saabunud: 23.11.2021

Tehtud protseduurid:

  • Elektrooniline mikrokiip
  • Parasiiditõrje
  • Lemmikloomapass
  • Vaktsineeritud