V
BELLA SOOVIB JÕULUDEKS JÕUDA PÄRIS KOJU!

Eesti Loomakaitse Selts Pärnumaa | 13.12.2021

Eesti Loomakaitse Seltsi poole pöördus loomaomanik, kes on sunnitud suure südamevaluga oma koerakesest loobuma. Bella on suurt kasvu 7-aastane energiline ja mänguhimuline proua. Koer on terve elu veetnud lahtiselt õues, kus on tal olemas suur ja soojustatud kuut. Toas meeldib loomale küll olla, kuid pigem vähe - sellise paksu karvaga hakkab ju palav.

Kui Bella oli 2-aastane jooksis loomake ilutulestiku paukudest häirituna kodust minema, mis muutis tugevalt looma iseloomu. Sellel ööl toimus kokkupõrge autoga ning koer sai tõsiselt vigastada, mille tagajärjel lonkab ta siiani - vahepeal rohkem, vahepeal vähem. Endiselt on ta elurõõmus ning armastab mängida ja joosta. Joostes küll “ununeb” lonkav jalg ära, kuid siiski pikke jalutuskäike temaga ette võtta ei saa. Peale sellist jubedat retke ei lase Bella võõraid ligi - ainult neid, kes on tema usalduse võitnud.

Bella otsib endale teadlikku peremeest, kes on valmis looma heakskiidu välja teenima. Kindel on see, et Bella korterisse oma 45kg kehakaaluga ei mahu. Kindlasti peaks maja olema piiritletud aiaga, et järjekordselt ilutulestiku kuuldes koer hirmust minema ei jookseks. Hetkel on Bella Pärnu külje all Audru alevikus.

Bella on sündinud 2014 aastal.

Kui tundsid ära enda uue pereliikme, siis täida loomasoovija küsimustik aadressil https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc0_16nJlVoVhPr0sEYeDIiGiHjErNkBJbe2ZKtb_flqJ3JPA/viewform

Kategooria: Koerad
Varjupaika saabunud: 07.12.2021

Tehtud protseduurid:

  • Elektrooniline mikrokiip
  • Parasiiditõrje
  • Vaktsineeritud
  • Lemmikloomapass
  • Steriliseeritud