V
Aktiivne Ruufus

Eesti Loomakaitse Selts Harjumaa | 21.01.2021

Ruufuse ja Villu omanik kolis majast korterisse ning kahjuks ei saa oma koeri kaasa võtta. Koerad on praegu juba enamuse ajast üksi ja ei saa elada normaalset koeraelu. Seepärast loodame väga, et nad leiavad peagi armastava(d) pere(d).

Ruufus on 8 a, isane, dobermanni ja cane corso segu (rohkem dobermann).Ta on väga energiline ja tahab palju joosta. Talle meeldib mängida, näiteks vanu kaltsuvaipu või tekke tuuseldada. Samas on Ruufus iseloomult valvekoer – omadega väga sõbralik ja kaitsev. Võõrastega tuleb tutvustada teda ettevaaltikult. Ka haugub ta üsna palju. Ruufus naudib väga hellitusi, paisid ja sügamist. Lastega on ta harjunud ja sõbralik. Ta on elanud koos teiste koerte ja kassidega, seega sobib ka teiste loomadega kokku.

Kuna Ruufus on elanud oma majas ja aias, siis pole tal rihmaga liikumisega eriti kogemusi. Ta kipub rihma otsas kiskuma ja tahab hüpata. Eriti erutavad teda mööduvad autod ja jalgrattad. Aias ringi jooksmiseks aga saab ta kaasa raadiopiirde koos rihmaga. Siiski ei sobi Ruufus ainult õuekoeraks, sest väga õhukese karvkatte tõttu hakkab tal jahedamal ajal külm. Toitu tuleb talle anda kindlates kogustes, sest ta sööb kergesti üle. Teda ei tasu jätta toiduga üksi! Ta armastab toitu lihtsalt nii väga, et midagi järele ei jäta! Ruufus on kastreeritud ja kiibistatud.

Kategooria: Koerad
Varjupaika saabunud: 30.11.-0001

Tehtud protseduurid:

  • Elektrooniline mikrokiip
  • Lemmikloomapass
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud
  • Parasiiditõrje