V
Viktor otsib kodu

Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu Saaremaa | 18.04.2017

VIKTOR

1.03.2017 Saaremaalt Võhmalt metsast leitud õnnetus olukorras kass. Taastub meie Kassikodus.

Viktori lugu on selline:

"Tere!

Olen Viktor Viktorovitš Rõžikov, sõbralik maasikablond kastreerimata kõuts.

Olen kaotatud ja leitud.

Kaotatud oma pere poolt, kas tahtlikult või tahtmata. Mine tea, äkki on minu eksirännakule sattumises süüdi lähenev kevad ja taltsutamata hormoonid, mis vere vemmeldama panevad? Äkki aga jäin ma lihtsalt üle ja mind poetati metsa, umbes kilomeetri kaugusele inimasustusest?

Mulle koerad eriti ei meeldi, nad tekitavad vastikut lärmi, ilastavad ja haisevad ka, aga sellele suurele volaskile, kes mu metsa alt leidis, annaks nina peale musi küll. Tema on mu päästja :)

Olin nii nälginud ja külmunud, et ei jaksanud häältki teha. Ei tea küll, miks on inimestel vaja nina - lõhna nad korralikult ju ei tunne. Lihtsalt üks inetu küngas keset nägu. Tänu lõhnale aga mu neljajalgne elupäästja mind leidis ja tänu oma intelligentsile ei pidanud ta mind kergesti tabatavaks jahisaagiks.

Inimesed olid jälle nii head, et ei jätnud mind põõsa alla surema, vaid haarasid mu jõuetu ja kirpe-puuke täis keha kaasa ja otsisid mulle abi.

Kliinikus vaadati mind üle. Ilmselt olen umbes 5-6-7 aastane, kõrvad olid mul korras, aga hammastega on veidi kehvemad lood. Kiipi mul ei olnud ja kastreerimata olen ka. Õnneks ei olnud ma alajahtunud ja palavikus ka mitte - abi jõudis minuni viimasel hetkel. Öösel oleks võinud minust mõnele hundile-rebasele maitsev suutäis saada või oleksin lihtsalt ära külmunud :( Kliinikus ma jalgu veel korralikult alla ei võtnud, aga tohtrite sõnul ei ole tegemist vigastusega, vaid lihtsalt kurnatusega.

Praegu puhkan turvakodu karantiinitoas pehmetel patjadel ja kuumaveekoti otsas, nina ees maitsev toit, mida ma kõike korraga ära süüa ei jaksanud :)

Kuna olen inimeste suhtes äärmiselt positiivselt meelestatud ja tean, mida tähendab pai ja süles olemine (väljendasin oma tänulikkust valju nurrumisega), siis peab ju mul kodu kusagil olema.

Kas aitate mul selle üles leida? Või äkki hoopis uue ja parema, kus osatakse mu väärtusi paremini hinnata?

Kas keegi tunneb mind ära?

Teie Viktor.

PS. Sõna võite saata turvakodu vabatahtlike kaudu. Küll nad mulle kõik edasi annavad "

Kategooria: Kassid
Varjupaika saabunud: 01.03.2017

Tehtud protseduurid:

  • Elektrooniline mikrokiip
  • Lemmikloomapass
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud
  • Parasiiditõrje