V
Väike Muki

Väike Muki on umbes kümne aasta vanune koer, kes kaotas oma kodu omaniku surma tõttu. Muki kaalub 6,25 kg. Väike Muki on harjunud elama koos eaka inimesega ja peamiselt toas. Muki käitub toas hästi, pahandust ei tee. Kassidega saab Muki hästi läbi, kassid on tema suured sõbrad. Muki sai varjupaigas parasiiditõrje, vaktsineeriti, kiibistati ja kastreeriti. Muki hambad said ka korda. Mukile sobib kodu, kus on rahulik elu, ei ole väikeseid lapsi, ei tule teha pikki jalutuskäike ning sageli reisida.

Mukile kodupakkuja peab arvestama, et koeral on diagnoositud südamepuudulikkus ja ta vajab kuni elu lõpuni igapäevaselt tablettravi. Ja iga 3- 4 kuu tagant kontrolli arsti juures. Samas hoiavad tabletid koera haiguse kontrolli all ja tervis on korras.

Valga kodutute loomade varjupaik, Valga Laatsi 11a, tel 5299880, valga@varjupaik.ee

Selle looma 14 esimese varjupaigapäeva eest tasub omavalitsus. Palun helista Telia annetusliinile 9007000, et toetada 5 euroga tema edasisi ülalpidamiskulusid. Annetuse tegemiseks kuula ära sissejuhatav tekst, helistada saavad kõikide mobiilioperaatorite kliendid. Aitäh!

Kategooria: Koerad
Looma ID: 40227
Varjupaika saabunud: 08.03.2018

Tehtud protseduurid:

  • Elektrooniline mikrokiip
  • Lemmikloomapass
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud
  • Parasiiditõrje