Ä
SOS! Bosse ja Sultaana otsivad uut kodu!

Seoses vanema inimese tervise halvenemise ja korterisse kolimisega ära anda kaks suurt õue koera. Kui koerad uut kodu ei leia, siis perenaine on sunnitud nad magama panema.

Bosse on 6-aastane isane koer. Tema vanaema on puhtatõuline tšau-tšau. Oma emalt ta on pärinud paksu kasuka. Bosse on harjunud elama oma aias, mis on tehtud nii, et ta ei saaks aia alt välja kaevata. Iseloomu poolest ta on väga rahulik ja tubli koduvalvur. Inimeste suhtes ta on pisut pelglik kuid perenaist ikka hoiab. Lastega hullab meeleldi. Tegemist on väga sõbraliku koeraga! Teiste koerte-kassidega saab läbi hästi. (Pildil musta-valge-halli kirju.)

Sultaana on 5-aastane emane koer. Sultanist sai Sultaana, sest koju toomisel selgus, et tegemist on ikkagi koeratüdrukuga mitte poisiga. Tema ema on tõupuhas paberitega Tiibeti mastif. Sultaana on ketikoer. Iseloomu poolest ta on väga energiline. Armastab mängida ja hullata kuid on samas väga tubli koduvalvur. Inimestega saab läbi väga hästi kuid lastega tekib tal ebausk. Kutsikana lapsed narrisid teda ja seepärast suurena ta ei salli lapsi. Teiste koerte-kassidega saab läbi hästi. (Pildil pruuni-valge-musta kirju.)

Koerad asuvad Järvamaal! Lisainfot võite küsida minult. Facebook: Riti Tampuu, E-mail: rtampuu@gmail.com või helistada numbril 58273050.

Kategooria: Koerad