V
SLK Benjamin

7. aasta vanuneSaksa lambakoer Benjamin on väga sõbralik oma pereliikmete vastu, võõraste suhtes valvas. Benjamin on sündinud 1.09.2011. Kui koer näeb, et tulijad on sõbrad, siis haukumine muutub. Benjamin oskab käsu peale istuda ja lamada, kuulab hästi sõna. Rihma otsas jalutab eeskujulikult, ei tiri. Jalutamine meeldib koerale väga ja me saame teda külastajatele jalutamiseks anda. Benjamin lubab ennast ka pesta, me oleme teda vannis kahel korral pesnud. Naabritest koertega saab Benjamin hakkama, kassidega pigem mitte. Aga kui keelata, kuulab sõna. Koer on vaktsineeritud, kiibistatud ja kastreeritud.

Benjaminile kodupakkuja peab arvestama, et koeral on diagnoositud kilpnäärme puudulikkus ja ta vajab kuni elu lõpuni igapäevaselt tablettravi (L-Thyroxini) Samas hoiavad tabletid koera haiguse kontrolli all ja tervis on korras. Benjamin on vaktsineeritud, kiibistatud ja kastreeritud.

Valga kodutute loomade varjupaik, Valga Laatsi 11a, tel 5299880, valga@varjupaik.ee

Selle looma 14 esimese varjupaigapäeva eest tasub omavalitsus. Palun helista Telia annetusliinile 9007000, et toetada 5 euroga tema edasisi ülalpidamiskulusid. Annetuse tegemiseks kuula ära sissejuhatav tekst, helistada saavad kõikide mobiilioperaatorite kliendid. Aitäh!

Kategooria: Koerad
Looma ID: 37000
Varjupaika saabunud: 21.08.2017

Tehtud protseduurid:

  • Elektrooniline mikrokiip
  • Lemmikloomapass
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud
  • Parasiiditõrje