M
Rotiband liikmed

Rotibande jõudis meieni kodust, kuhu pere oli enda teada ostnud 2 ühest soost rotti, kuid liiga hilja tuli välja, et üks on ikkagi rotipreili ja teine rotihärra ning neil on nüüd palju lapsi.

Nii nüüd ongi meie ühes hoiukodus hetkel 15 rotti. Kujutate te ette? See tähendab 15 erinevat iseloomu ja 15 erinevat vajadust. Ühele meeldib palju süüa, neljandale palju magada. Kuuendale meeldib end ennastunustavalt pesta, kuid kümnes kipub teda sel ajal segamas käima. Viieteistkümnes eelistaks üksi elada, aga kolmas sobib elama ainult koos sõbraga. Seitsmes armastab mööda puuriseina üles ronida, samal ajal kui kaheteistkümnes konutab nurgas ja on häiritud sellest aktiivsusest. Ja nii edasi..

Selleks et aru saada, mis loom see inimene tegelikult on, vajavad nad personaalsemat lähenemist. Nad on kõik veel üsna noored ning hoiukodus on suured edusammud juba tehtud.

Palun võta meiega ühendust, kui sa tunned, et sinu kodus ja südames on ruumi ühele või mitmele rotipoisile ja/või -tüdrukule. Hoiukodu aitab suunata, millised rotid sobiksid koos elama ja milline rott sooviks kindlasti olla „ainuke rott majas“.

Kui arvad, et mõnest neist rottidest võiks sinu juurest endale oma elamise leida, siis täida ELSi lehel loomasoovija ankeet

https://forms.gle/4a4qTeyvGNKejKCi8

Loovutustasude kohta leiab info siit: https://loomakaitse.ee/loovutustasu/

Kategooria: Närilised