V
Pontsik ja Monroe otsivad ühist kodu

MTÜ Seltskond Käppadel Pärnumaa | 05.04.2019

Vahva lapilise kasukaga Monroe on 2018 juunis sündinud kassipoiss. Halli-valge kirju Pontsik on umbes 2-aastane noormees.

Monroe sattus meie MTÜ hoole alla vaevu 2-nädala vanusena kui ta leiti ilma emata pargist. Meie vapper asendusema võttis ta oma poegade hulka, kasvatas ta üles ning tänaseks on temast sirgunud suur ja tugev kass. Monroe on väga mänguhimuline ning juba pisikesest peale ei ole ta väga armastanud süles olemist ja nö nunnutamist.

Pontsik sattus meie MTÜ hoole alla 2018 aasta alguses. Ta on pärit Hiiumaalt ning on kodutu kassi poeg. Pontsik on samuti energiline ja mänghimuline, kuid temas on ka õrn ja hell külg. Ta armastab inimeste seltsi ja naudi meeleldi ka silitusi. Kahekesi tasakaalustavad nad teineteist ja moodustavad ideaalse kassikombo. Neil kahel ei hakka koos kunagi igav. Pontsiku ja Monroe ideaalsest elust ongi vaid puudu päris kodu!

Poisid on harjunud teiste kassidega, on kokku puutunud ka väikeste koertega ning usume, et saavad hakkama ka lastega peres, kui neile natuke harjumiseks aega anda Senini on mõlemad elanud vaid tubase kassi elu.

Mõlemad poisid on kastreeritud, kiibitud, vaktsineeritud ja saanud regulaarselt parasiiditõrjeid.

Monroe ja Pontsiku eest hoolitseb MTÜ Seltskond käppadel, kes loovutab nad uude kodusse loovutuslepinguga. Samuti küsime loovutustasu (25 eurot kassi kohta), et saaksime ka edaspidi jätkata oma tegevust.

Kategooria: Kassid

Tehtud protseduurid:

  • Elektrooniline mikrokiip
  • Lemmikloomapass
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud
  • Parasiiditõrje