V
Pikakarvaline Monte

MTÜ Seltskond Käppadel Tartumaa | 19.02.2019

Monte on 24.dets 2016 sündinud kassipoiss. Hoiukodu kirjutab temast nii:

Kui Monte alguses saabus, siis nagu ikka oli tal vaja harjuda uue keskkonnaga, aga oli kohe aru saada, et tegemist on äärmiselt inimsõbraliku kassiga. Mõne päeva möödudes hakkas ta vaikselt oma mängulisust näitama. Kindlasti on tegu kassiga, kes tahab palju hellust, lähedust ja tähelepanu. Talle meeldib väga inimese juures olla, vahet pole, kas siis hommikusöögi tegemise ajal või õhtuti voodis nurrudes. Sellest lähtudes sobikski talle kodu, kus talle seda kõike pakutakse- eriti just hellust. Olen enam kui kindel, et sellel nurrumootoril on kiire tee uue omaniku südamesse, kuna tegu on väga sõbraliku ja seltskondliku kiisuga.

Monte on meie MTÜle loovutatud otse omanikult välismaale kolimise tõttu. Ta ei ole teiste loomade ega lastega koos elanud, seega me ei oska hinnata, kuidas ta neisse suhtub. Eelmises kodus oli tal ka võimalus soovi korral õues käia. Hoiukodus elab ta ainult toas ja hetkel alles harjub sellise eluviisiga. Öösiti annab ta veel natuke oma soovidest märku ja käib ka vahel akna peal kraapimas, kuid edusammud on olemas.

Monte eest hoolitseb MTÜ Seltskond käppadel, kes loovutab ta uude kodusse loovutuslepinguga. Samuti küsime 25 euro suuruse loovutustasu, et saaksime ka edaspidi jätkata oma tegevust.

Kategooria: Kodu leidnud loomad

Tehtud protseduurid:

  • Elektrooniline mikrokiip
  • Lemmikloomapass
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud
  • Parasiiditõrje