V
Pailembeline Kissa

Eesti Loomakaitse Selts Harjumaa | 04.07.2019

Kissa elutee ei ole siiamaani läinud just kõige paremini. Ta on pärit Kiisa alevikust, kust ta leiti apaatsest seisundist. Heasüdamlik leidja ulatas oma abikäe ning andis õnnetukesest teada Eesti Loomakaitse Seltsile. Kliinikus selgus, et kassitüdruk on saanud autolt löögi või langenud pahatahtliku inimese ohvriks. Kass oli olnud ka tiine, kuid õnnetuse või vägivalla läbi tekkinud emaka verejooksu tõttu kaotas loomake oma pojad.

Tänu headele inimestele laekus Kiisu ravimiseks peaaegu 900 eurot annetusi. Saime Kissale pakkuda vajaliku ravi ja aidata tal taastuda. Tänaseks on Kissa terve ja valmis minema oma koju.

Kuigi elu on Kissale toonud palju negatiivset, on tema iseloom siiski suurepärane - Kissa on väga sõbralik kass ning ta otsib igal võimalusel inimeste tähelepanu. Seega peaks uues kodus kiisul olema kindlasti personaalne paitaja või kohe mitu. Nii, kui paikäsi ulatatakse, hakkab Kissa kõvasti nurruma.

Seda, kui vana kassipreili on, ei oskagi me täpselt öelda, aga kindlasti on tegemist noore kassiga.

Kui sa tunned, et just sinu kodust on puudu üks nurrumootor, kellele tahaksid õhtuti teleka ees hellusi jagada, siis täida Eesti Loomakaitse Seltsi loomasoovija avaldus siin

https://docs.restgoogle.com/forms/d/e/1FAIpQLSc0_16nJlVoVhPr0sEYeDIiGiHjErNkBJbe2ZKtb_flqJ3JPA/viewform

Kategooria: Kassid
Varjupaika saabunud: 28.03.2019

Tehtud protseduurid:

  • Elektrooniline mikrokiip
  • Parasiiditõrje
  • Vaktsineeritud
  • Lemmikloomapass
  • Steriliseeritud