V
Õpetatud Pontu

Meisterjalutaja Pontu! Kui varjupaika tulevad uued külastajad, kes väga tahavad koeraga jalutada, aga ei ole seda varem teinud, siis me pakume esimeseks koeraks Pontut. Jah, just Pontut! Kuigi ta on suur ja hundikoer ka, aga ikkagi pakume Pontut! See koer on ideaalne seltsiline rihma otsas jalutamiseks, ei rebi ei tõmba, ei taha paha peale minna, kedagi ründama või ära joosta. Pontu tahab ainult jalutada ja ta teeb seda kindlalt, rahulikult ja heatujuliselt.

Paku kodu Pontule ja sa saad truu sõbra, kellega koos nautida jalutuskäike! Eesti hundikoer Pontu toodi varjupaika kuna tema väga eakas omanik pidi oma tervise tõttu linna kolima. Maapoiss Pontu on kasvanud sõbra ja seltsilisena. Iseloomult väga kannatlik ja sõbralik. Pontu oskab jalutada rihma otsas ilma rebimata, Õpetatud ja keskmist kasvu Pontu on hea seltsiline ka eakale inimesele. Pontu on 13. aasta vanune. Maal elades hoidis Pontu väga oma kodu ja ei läinud küla peale hulkuma.

Selle looma 14 esimese varjupaigapäeva eest tasub omavalitsus. Palun helista Telia annetusliinile 9007000, et toetada 5 euroga tema edasisi ülalpidamiskulusid. Annetuse tegemiseks kuula ära sissejuhatav tekst, helistada saavad kõikide mobiilioperaatorite kliendid. Aitäh!

Kategooria: Koerad
Looma ID: 32316
Varjupaika saabunud: 04.11.2016

Tehtud protseduurid:

  • Elektrooniline mikrokiip
  • Parasiiditõrje
  • Lemmikloomapass
  • Vaktsineeritud