M
Labradoodle kutsikas

Renee Peter Padar Harjumaa | 02.07.2019

Austraalia Labradoodle'i kutsikas 10-nädalane, tal on šokolaadpruun väga pehme karv. Ta on teiste koerte ja inimeste vastu väga sõbralik. Ta on pärit väga hea kasvataja pesakonnast ja mitmenda põlvkonna Labradoodle. Kasvab ca. 50 cm kõrgus ja 15kg-20kg. Meie elutingimuste muutumise tõttu peame ta müüma. Me peame oma töö tõttu palju reisima ja me ei usu, et see on koera jaoks hea. Müüme 1900 euro eest, kuid kasvatajad müüvad 3000 eurot ja neil on pikad ooteajad. Koeral olemas mikrokiip, vaktsiinid ja aretaja dokumendid. Austraalia Labradoodles, mis vastavad tõustandardile: on terved, hästi struktureeritud ja neil on mitte karva ajav pehme karv ja hea temperament. Nende temperament sobib tugikoeraks või lemmikloomaks. Austraalia Labradoodle on hüpoallergeene ja ei aja karva, isegi kui teil on lemmikloomadega seotud allergia siis ta sobib teile. 

Pildid siis kutsikast, emast ja isast. 

Australian Labradoodle puppy 10 weeks old. He has chocolate brown very soft coat is very friendly to other dogs and people. 

He is from very good breeder and multi generation Labradoodle. Due to change in our living conditions we have to sell him. We have to do lot of traveling due to my work and we don't think it's good for a dog. We sell for 1900 eur but breeders are selling for 3000 eur and have long waiting lines. We have all documents for microchip, vaccines, and documentation from breeder. 

Australian Labradoodles that meet the race standard; are healthy, well structured and have the right coats and temperaments. Their temperament is suitable for treatment dog or for the use of a pet dog. Australian Labradoodle is hypoallergic and non shedding, even if you have pet-related allergies it is suitable for you.

Kategooria: Koerad

Tehtud protseduurid:

  • Elektrooniline mikrokiip