V
KAISUKASS LIISU OTSIB UUT KODU

Eesti Loomakaitse Selts Harjumaa | 02.10.2023

Liisu ootab juba 3ndat võimalus, et leida päris oma kodu, kus ta saaks ennast lõpuks turvaliselt ja stressivabalt tunda. Kiisuproua esimene kodu oli kassikoloonias, kus nende "peremees" vahel toitis kiisusid ja mõnikord unustas nad mitmeks päevaks. Liisu teises kodus oli veel loomi, mis kiisukesele üldse ei meeldinud. Oma rahulolematust väljendas ta igale poole pissimisega. Kuna loom oli stressis pidi kodu temast loobuma. Seega on Liisu taas ootamas uut võimalust.

Uue kohaga harjumine võtav Liisul aega, kuid kui see aeg on läbitud saab temast üks armas kiisu, kes heameelega otsib inimese lähedust. Tegu on küll kassiprouaga, kes sooviks olla ainuke lemmikloom. Liisu on loomulit rahulik ja sõbralik kassipreili ning ootab väga enda inimest, kellele koos aega veeta. Liisu on terve, kiibistatud, vaktsineeritud ja steriliseeritud.

Kui Liisu on sinuga harjunud, mis võib võtta aega umbes paar nädalat, on ta väga julge, mänguhimuline ja tore kass, kes sind alati tervitama jookseb kui töölt koju jõuda.

Liisule meeldib väga aknalaual lesida ning kaisus netflixi vaadata ning sind üleni musidega üle valada andes käpaga õrnalt märku, kui lähedusvajadus on.

Kui tundsin ära enda uue pereliikme, siis täida loomasoovija küsimustik aadressil:

https://forms.gle/mDciQsF19fgUDVW27

Kategooria: Kassid
Varjupaika saabunud: 21.08.2022

Tehtud protseduurid:

  • Elektrooniline mikrokiip
  • Parasiiditõrje
  • Vaktsineeritud
  • Lemmikloomapass
  • Steriliseeritud