Ä
Ilus koer Lola otsib kodu

Olen Lola, olen sündinud väga ilusa koerana: hundi välimus, tugeva jalgadega ja hea haistmisega. Aga ei osanud eht hundina saada. Olen koer suure südamega ja hella iseloomuga. Ja nagu hunt vabaduse jarele igatseb, nii ma igatsen inimeste käte jarele. Otsin just selline - kõige parima omanikku. Ma vajan omanikku, nagu ta vajab mind!

Lola on kompaktbe 3-aastane tüdruk-koer. Ta on terve, steriliseeritud, kõik süstid on olemas, oskab jalutada jalutusrihmaga. Ei saa ketis elada! Ainult vastutavatele inimastele.

Я Лола, природа создала меня такой: вольчьей масти, с сильными лапами и острым нюхом. Но я не смогла стать свободной охотницей, независимой и отважной. Под личиной волка - собака с добрым сердцем и ласковым нравом. И как волк тоскует по свободе, так я тоскую по родным и надежным человеческим рукам. Ищу именно такого - самого лучшего хозяина. Он мне очень-очень нужен. А я ему)

Лолик компактная собака около 3-х лет, здорова, привита, стерилизована, приучена к выгулу. Строго не на цепь или будку, не для охоты. Ответственным людям.

Viber, WhatsApp: +37256499334

Instagram: aku_elmerz

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100011514343056

Kategooria: Koerad

Tehtud protseduurid:

  • Lemmikloomapass
  • Vaktsineeritud
  • Steriliseeritud