Ä
Hispaania veekoera mix otsib uut kodu!

Raske südamega otsime uut kodu meie u 8 kuu vanusele sõbrale. Dani on pärit Hispaaniast ning on Hispaania veekoera segu (arvatavasti on teine osapool terjerilaadne). Dani on maailma kõige suurem rõõmupall ning võimalusel oleks oma inimese kõrval 24/7. Sama palju kui armastust, on temas ka kangekaelsust. Seega peaks uus omanik olema kindel, et suudab käia koertekoolis või omab treeningukogemust! Õnneks õpib ta kiiresti ning on ka heas vanuses õppimiseks. Kahjuks aga on murdepunktiks tema hirm üksinda jäämise ees. Üksi jäädes kipub ta stressist haukuma, ulguma ja uksi kraapima ning kahjuks ei ole korteris elu mõeldav, sest ka naabreid peab austama. Oleme proovinud leida lahendusi ning käime tööpäevadel ka kodus tal seltsis, kuid see on ikkagi liig tema jaoks. Kahjuks ei suuda ka finantsiliselt talle igapäev hoiuteenust osutada ning kodust tööd me teha ei saa. Tunnistame, et meist jääb väheks ning ei suuda talle parimat elu pakkuda. Ideaalis tahaks Dani elada kodus, kus oleks ka hoov kus joosta ja palliga mängida ning et tal oleks keegi seltsiks (ei sobi pikad tööpäevad üksinda). Kindlasti ei ole ta ainult õuekoer.

NB! Meie tähtsaimaks tingimuseks on see, et oleksite Dani võtmises 110% kindel ja valmis talle aega pühendama ning tema kõrval olema, sest talle ei sobi kodust kodusse käimine.

Dani on vaktsineeritud ning kastreeritud, samuti on tal olemas kiip ning EU pass. Arsti juures käidud ning füüsiliselt väga tubli tervisega poiss. Kasvult on tegu keskmist mõõtu koeraga, turja kõrgus u 47cm. Ainult kaalus peab ta veel koguma u 4-5kg, täiskasvanuna on kaal u 15kg. Kaasa annaksime kõik koerale kuuluva koos pesa, mänguasjade, toidu, toidunõude ja puuriga.

Dani asub hetkel Tallinnas, lisainfot saab küsida e-maili teel: danikodu@hotmail.com

Nimi: Daniel/Dani

Tõug: krants

Sugu: isane

Vanus: u 8 kuud

Iseloom: väga sõbralik ja armastav, kuid ei suuda olla üksi. Vajab ka teiste loomadega sotsialiseerimist (ei ole kuri aga erutub väga kiiresti ning tahab iga koeraga sõprust luua).

Suurus: keskmist mõõtu, turjakõrgus u 47cm, täiskasvanuna kaal u 15kg

Kategooria: Koerad

Tehtud protseduurid:

  • Elektrooniline mikrokiip
  • Lemmikloomapass
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud
  • Parasiiditõrje