V
Härra Kusti otsib uut kodu

Eesti Loomakaitse Selts Võrumaa | 03.11.2021

Kass Kusti on üks õnnelikest kassidest, kes oma hulkuriteel sattus kokku Eesti Loomakaitse Seltsi vabatahtlikuga. Kohtusid nad Lõuna-Eestis, kui Kusti hakkas üha rohkem aega veetma vabatahtliku maja juures.

Kusti on sündinud 2008. aastal ja on seega küpses eas härrasmees, kes oli kohe esimesest kohtumisest äärmiselt sõbralik ja otsis inimese lähedust.

Vaatamata oma kõrgele eale on Kusti väga mänguhimuline, kuid seevastu heade kommetega kass. Ta mõistab suurepäraselt, et toas ei ole viisakas kräunuda ja samuti on tal oskus kasutada liivakasti. Tasuks soovib Kusti lähedust ja paisid. Sülle tuleb härra aga ainult siis, kui tal selleks tuju tuleb, seega suurt sülekassi Kustist loota ei ole. Autosõit ei paku talle samuti suuremat naudingut ja oma rahulolematust väljendab ta vägagi häälekalt. Selle heastab Kusti oma sõbraliku oleku ja armastusega nii inimeste, teiste kasside kui ka koerte vastu.

Härrale on tehtud kõik protseduurid selleks, et ta saaks veeta jõulud päris oma kodus koos armastava perega.

Kusti on kahjuks FIV-positiivne. Mis on FIV? FIV tähistab lühendit sõnadest Feline Immunodeficiency virus. Tegemist on immuunsust pärssiva haigusega, mis tähenab, et nõrgema immuunsuse tõttu on kass vastuvõtlikum erinevatel viirushaigustele ja nendest ülesaamine võtab kauem aega.

Kui leiad, et Kustist võiks saada sulle hea sõber, siis täida sooviavaldus

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc0_16nJlVoVhPr0sEYeDIiGiHjErNkBJbe2ZKtb_flqJ3JPA/viewform

Kategooria: Kassid
Varjupaika saabunud: 18.03.2018

Tehtud protseduurid:

  • Elektrooniline mikrokiip
  • Lemmikloomapass
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud
  • Parasiiditõrje