M
Emane Grööni Kelgukoera kutsikas

Arizona-Lei on sündinud 27.08.2017. Tegemist on malbe ja hästi inimeselembelise kutsikaga. Sobib ka laste ja teiste koduloomadega peresse. Kutsikal on EKL tõutunnistus, mikrokiip, europass, tehtud on esimene vaktsineerimine ja korralik ussikuur, ning kutsikat on palju sotsialiseeritud.

Grööni Huski on üks maailma vanimatest koeratõugudest. Üks kõige vastupidavam ja vähenõudlikum koeratõug üldse. Oma jämedakoelise olemusega sobib grööni koer eriti hästi inimestele, kes naudivad elu välitingimustes. Ta on suurepäraseks kaaslaseks inimestele, kes rändavad meeleldi metsades või mägedes ja kelle varustust koer võib vedada või kanda.

Grööni koera esmatähtsad iseloomuomadused on energilisus, visadus ja vaprus. Ta on kirglik ja väsimatu kelgukoer. Inimeste, võõrad kaasa arvatud, suhtes käitub ta sõbralikult. Ei sobi valvekoeraks.

Grööni koertega saab harrastada erinevaid koeraspordi alasid nagu näiteks: koerakrossi, jalgrattavedu, tõukerattavedu, talvel suusataja - ja kelguvedu, raskustõmbamist, agilityt. Samuti sobib Grööni koer näitusekoeraks või lihtsalt perelemmikuks.

Igakülgne abi kasvataja poolt koera eluaja lõpuni.

Täpsema info ja tõu tutvustuse leiad kodulehelt http://naheetahuskies.weebly.com/ .

Huvi korral võta meiega julgelt ühendust: mona.naheeta@gmail.com või fb's Naheeta Huskies.

Kategooria: Koerad

Tehtud protseduurid:

  • Elektrooniline mikrokiip
  • Parasiiditõrje
  • FCI/EKL tõutunnistus
  • Lemmikloomapass
  • Vaktsineeritud