V
Armsake Steffi

Steffi on 5. aasta vanune emane sõbralik koer. Keskmisest veidi väiksemat kasvu. Sfeffi oli külmaperioodil hoiukodus korteris, kus ta käitus väga hästi. Steffi tuli varjupaika tagasi pestuna ja kammituna.

Katrin (hoiukodu) iseloomustab koer Steffit: Ta on ülimalt rahulik, pole kordagi korteris haukunud, isegi pesta lasi ennast. Väga rahulik ja inimeste lähedust armastav koerake. Saab ka koolilastega hästi hakkama. Kui vaid oleks leidnud talle pere, kellel oleks maja ja oma hoov aiaga, kus saaks ringi joosta. Kuigi ta saaks ka hakkama korteris ning sobib ideaalseks kaaslaseks ka üksikule vanemale inimesele.

Steffi on sõbralik koer, perelembeline. Iseloomult tasakaalukas ja heatahtlik. Oskab jalutada rihma otsas. Steffi on vaktsineeritud, kiibistatud ja steriliseeritud.

Valga kodutute loomade varjupaik, Valga Laatsi 11a, tel 5299880, valga@varjupaik.ee

Selle looma 14 esimese varjupaigapäeva eest tasub omavalitsus. Palun helista Telia annetusliinile 9007000, et toetada 5 euroga tema edasisi ülalpidamiskulusid. Annetuse tegemiseks kuula ära sissejuhatav tekst, helistada saavad kõikide mobiilioperaatorite kliendid. Aitäh!

Kategooria: Koerad
Looma ID: 37095
Varjupaika saabunud: 24.08.2017

Tehtud protseduurid:

  • Elektrooniline mikrokiip
  • Parasiiditõrje
  • Vaktsineeritud
  • Lemmikloomapass
  • Steriliseeritud